هدست JBL Quantum 600 ، حس متقاوت بازی کردن !

شرکت جی بی ال علاوه بر فعالیت در زمینه عرضه و تولید هدفون و هدست های روزمره در زمینه گیم نیز به صورت گسترده و حرفه ای فعالیت می کند ‌.
هدست JBL Quantum 600 هدست بی سیم شرکت جی‌بی‌ال است ، هدست گیمینگی بادوام و سبک وزن  کهاین اجازه را به شما می دهد تا بیشتر بازی کنید و خسته نشوید .

هدست JBL Quantum 600 در ظاهر

تمام هدست های کوانتوم از یک روال طراحی مشابه پیروی می‌کند و کوانتوم ۶۰۰ نیز از این قاعده مستثنا نیست . هدست گیمینگ کوانتوم ۶۰۰ از پلاستیک با کیفیتی ساخته شده است اما از وزن نسبتاً سنگینی برخوردار میباشد .
گوشی ها این هدست با چرم نرم پوشیده شده است و به گونه ای طراحی شده اند که در صورت نیاز آنها را  میتوانید جدا و تمیز کنید .
پیشانی بند سبک و بادوام و طراحی خاص این هدست ، این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و در مدت زمان طولانی به بازی کردن بپردازید .

قدرت ، زیبایی و کیفیت

همراه این هدست دانگل USB 2.4 GHz ، برای اتصال بی سیم بر روی رایانه ، مک ، پلی‌استیشن و VR وجود دارد .
همچنین یک کابل صوتی ۳.۵ میلی متری نیز در جعبه آن وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن به مک ، موبایل ، ایکس باکس ، پلی استیشن و VR متصل شوید .

هدست JBL Quantum 600 دارای دامنه پاسخ فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلوهرتز است و قدرت آن توسط درایو های ۵۰ میلی متری دینامیکی تامین می شود .
این هدست بسیار زیبا و حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا با شفافیت صدای بازی و دوستان خودتان را بشنوید ، میکروفون قدرتمند کوانتوم ۶۰۰ با فوکس صوتی ، یک ارتباطات شفاف را برای شما امکان پذیر می کند .
همچنین میکروفون این هدست دارای قابلیت روشن و خاموش شدن خودکار و همچنین چندین گزینه ی بی صدا می باشد .

از دیگر ویژگی‌ها …

از دیگر ویژگی های این هدست فوق‌العاده می‌توان به فناوری Quantum Surround و پشتیبانی از نرم افزار JBL Quantum Engine اشاره کرد .
برخورداری از فناوری RGB یکی دیگر از ویژگی های جذاب این هدست به شمار می‌رود . در کناره های خارجی گوشی ‌های این هدست آرم های بزرگ JBL وجود دارد که با LED های RGB روشن می شوند.

هنگام روشن شدن هدفون ، چراغ ها به طور پیش فرض روشن هستند و رنگ ها و الگوها را می توان با استفاده از برنامه JBL QuantumEngine که فقط برای Windows سفارشی شده است، می توان تنظیمات اکولایزر را تنظیم کنید.

بررسی تخصصی و توضیحات بیشتر در مورد هدست گیمینگ JBL Quantum 600را می توانید در بلاگ گجت‌لند بخوانید

پیام بگذارید