آی‌ مک های جدید دستخوش تغییرات بزرگی خواهند شد!

 

شرکت اپل همواره شاهد شایعات و افشاگری های فراوانی پیرامون خودش بوده است و حالا این بار نوبت به رایانه های سری آی‌ مک این شرکت رسیده است.
از آنجایی که طراحی فعلی آی مک به ترتیب ۸ سال پیش بر می‌گردد و در این چند سال تغییرات زیادی در آن ایجاد نشده است ، به احتمال زیاد مدل جدیدا این طراحی رادیکالی خواهد داشت .
فراست شایعات احتمال می رود که شاهد محصولی با حاشیه های اندک و کناره های تخت و یک صفحه نمایش عریض و ظریف باشیم ، در واقع طراحی آی‌مک بعدی ممکن است از آیپد پرو ۲۰۱۸ و یا Display XDR Pro الهام گرفته شود .

تغییر ابعاد صفحه‌نمایش

اکنون اپل در دو مدل ۲۱.۵ اینچ و ۲۷ اینچی به فروش می رساند ، اما شایعات حاکی از آن است که اپل قصد دارد آی‌ مک بعدی را با ابعادی بزرگتر از ۲۷ اینچ تولید و عرضه کند .
در واقع ، اپل می‌خواهد آی مکی هم اندازه با صفحه نمایش رده بالای ۳۲ اینچ Apple Display XDR Pro خودش بسازد .

آی‌ مک ۲۱.۵ اینچ

بارها و بارها شایعاتی درباره نسخه جدید آی‌ مک ۲۱.۵ اینچی به گوش رسیده است که در آن‌ها ، اپل قصد تغییر طراحی این آی مک دارد .
شایعات جدید حاکی از آن است که در مدل بعدی به لطف کاهش حاشیه صفحه نمایش شاهد تغییر ابعاد محصول نخواهیم بود اما صفحه نمایش آن به ۲۴ اینچ تغییر پیدا می‌کند .

حرف آخر …

انتظار می رود مدل جدید رایانه‌های سری آی‌ مک اپل در ماه های پیش رو رونمایی شوند . به احتمال زیاد آی مک های جدید به پردازنده های نسل بعد اپل سیلیکون مجهز خواهند بود .

منبع : 9to5Mac

پیام بگذارید